ART / Lithographs / Litograph in colors 7897167
nr 789 7167
Sigvard Bernadotte
(1907-2002), Sverige
Sigvard Bernadotte (1907-2002), HC-upplaga, Spelkort, -84, subject size: 38 x 45,
LITOGRAPH IN COLORS (F), Sigvard Bernadotte (1907-2002), HC-upplaga, Spelkort, -84, motivets mått: 38 x 45
800
SEK 600
Monday November 5 2012
at 18:11:40
400 kr
500 kr
Sigvard Bernadotte
Read more about Sigvard Bernadotte